Cukrovinky

Obchodné podmienky

 

VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

Kupujúci potvrdením záväznej objednávky potvrdzuje, že akceptuje Obchodné podmienky pre dodávku tovaru vyhlásených predávajúcim. Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia týmito obchodnými podmienkami, ktoré sú zároveň pre obe strany záväzné.

OBJEDNANIE TOVARU A SLUŽIEB

Ponúkame vám možnosť nákupu priamo z Vašeho domova, kde môžete nakupovať nonstop. Objednávať si môžete jednoducho a pohodlne pomocou nákupného košíka, telefónu, e-mailu, či písomne na našej adrese.
Predmetom zmluvy je iba tovar uvedený v kúpnej zmluve – objednávke. Rozmery, váha a ostatné údaje uvedené na našich stránkach, v katalógoch, prospektoch a iných tlačovinách sú údajmi nezáväznými a vychádzajúcimi z údajov výrobcov. V prípade nezrovnalostí Vás samozrejme budeme kontaktovať.
Zaväzujeme sa, že svojim odberateľom budeme dodávať len tovar v perfektnom stave a v súlade so špecifikáciami či vlastnosťami obvyklými pre daný druh tovaru vyhovujúcich daným normám, predpisom a nariadeniam platným na území Slovenskej republiky.
Podmienkou pre naplnenie platnosti našej elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých požadovaných údajov a náležitostí uvedených v objednávkovom formulári. Objednávka je zároveň návrhom kúpnej zmluvy, kedy samotná kúpna zmluva vzniká samotným dodaním tovaru. K uzavretiu kúpnej zmluvy sa vyžaduje formálne potvrdenie objednávky predávajúcim. V jednotlivých, hlavne cenovo náročnejších prípadoch, si predávajúci vyhradzuje právo k vzniku zmluvy potvrdením objednávky najlepšie osobne alebo telefonicky a úhradu finančnej zálohy kupujúcim.
V prípade, že v priebehu doby, kedy bol tovar objednaný, došlo k výraznej zmene kurzu zahraničnej meny alebo ku zmene ceny či dodávaného sortimentu zo strany dodávateľa, má naša firma právo objednávku po dohode s kupujúcim modifikovať alebo od nej jednostranne s okamžitou platnosťou odstúpiť. Rovnaké oprávnenie si vyhradzujeme aj v prípade, keď výrobca prestane dodávať objednaný produkt alebo uvedie na trh novú verziu produktu, poprípade výrazným spôsobom zmení cenu produktu.

POTVRDENIE OBJEDNÁVKY

Objednávka je prijatá do 24 hodín, potvrdenie objednávky vám zašleme e-mailom, o odoslaní budete taktiež informovaný e-mailom. V prípade nejasností Vás budeme kontaktovať.

ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY

Každú objednávku môžete do 24 hodín zrušiť a to telefonicky, či e-mailom a to bez udania dôvodu. Stačí uviesť meno, e-mail a popis objednaného tovaru či služby.

BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednaný tovar vám zašleme kuriérom, ktorý vám tovar doručí priamo ku vám domov. V prípade, že ste na našej rozvozovej trase budete o dodaní informovaný telefonicky alebo e-mailom. Je možné zvoliť aj iný spôsob dopravy a to podľa špecifikácií jednotlivej objednávky. 

DODACIA LEHOTA

Dodacia lehota je od 1-14 dní, ak nie je uvedené inak. V prípade, že nejaký tovar nebude skladom, budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

DOPRAVA

Packeta na výdajné miesto - pri objednávke do 5kg - 2,99€ s DPH, pri objednávke od 5kg do 10kg - 3,99 s DPH

Packeta kurier na adresu - pri objednávke do 5kg - 3,99€ s DPH, pri objednávka nad 5kg - 4,99 s DPH

Kuriér 123 nad 10kg - 4,99€

Kuriér - nad 60€/do 30kg - zdarma

Osobný odber - zdarma

Pri nadrozmerných objednávkach, kde nebude možné tovar odoslať vo forme balíkov Vás budeme kontaktovať aby sme sa vzájomne dohodli na doprave. Tovar vieme odoslať na palete kde je poplatok 22,5€ bez DPH za 1 paletu.

 

Dobierka - 1€ s DPH


REKLAMÁCIA

ZÁRUKA

Na objednaný tovar poskytuje prevádzkovateľ záruku aká je uvedená na výrobku od konkrétneho výrobcu. Ak nastane situácia, že doručený nákup (tovar) neboli čerstvé alebo bol tovar inak poškodený, kontaktujte prosím zákaznícky servis prevádzkovateľa katarina.teluchova@cukrovinky.sk, kde vybavíme prípadné reklamácie k Vašej spokojnosti.


Reklamáciu je nevyhnutné uplatňovať bez zbytočného odkladu, a to hneď na mieste pri doručení tovaru príjemcovi. Reklamácia musí byť vyhotovená písomne u vodiča na tlačive (každý vodič má pri sebe požadované tlačivo) alebo emailom či telefonickým kontaktom na kontaktné údaje prevádzkovateľa. 
Ak bola zásielka dodaná s oneskorením, bol poškodený obal a podobne, kontaktujte zákaznícky servis prevádzkovateľa katarina.teluchova@cukrovinky.sk. V prípade, že je prevádzkovateľ za reklamáciu zodpovedný, vyrieši ju promptne k Vašej spokojnosti. Ak zákazník neuplatní svoje nároky v dobe a spôsobom podľa predchádzajúcich podmienok platí, že zásielka bola doručená riadne a včas. Zákazník zodpovedá prevádzkovateľovi za všetky straty, ktoré mu vzniknú tým,že úmyselne porušil niektoré z predchádzajúcich ustanovení resp., že neuvádzal pravdivé údaje vo svojom registračnom formulári.

 

VRÁTENIE TOVARU

Zákazník má právo vrátiť tovar do 14 dní od dodania tovaru. Pri vrátení tovaru, ktorý zákazník pošle naspäť prepravné náklady nebudú zaplatené.
 

NEPREVZATIE BALÍKA

Ak neprevezmete balík od kuriéra a budete chcieť balík poslať späť, vyhradzujeme si právu zarátať Vám dvakrát dopravu.

 

ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

Všetky právne vzťahy vznikajúce medzi prevádzkovateľom a zákazníkmi sa riadia právnymi predpismi SR. Vo veciach neupravovaných týmito Obchodnými podmienkami sa uplatnia príslušné ustanovenia Občianskeho zákonníka.


OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Odoslaním údajov vyjadruje používateľ (zákazník) súhlas so spracovaním osobných údajov v znení Zákona č. 428/2002 Z.z a jeho zmien a doplnkov /Zákon o ochrane osobných údajov/.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Promptné dodanie

Overený zákazník,

Vsetko ok

Overený zákazník,

Som veľmi spokojna odporúčam

Overený zákazník,